AVRUPA ÇOCUK AKADEMİ

AVRUPA ÇOCUK AKADEMİ

AVRUPA ÇOCUK AKADEMİ

Eğitim kadrosunun deneyim ve tecrübelerini anne şefkati ile birleştiren kurumumuz, geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın beden, zihin, ruh ve ahlak gelişimlerini geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Bir aile sıcaklığı, anne-baba şevkati, öğretmen sorumluluğu ve tecrübesi ile yola çıkmıştır. Kurumumuzun en önemli amacı; kendine güvenen, kendi başına karar verebilen, öğrenme isteği duyan, başarılı, sağlıklı, yaratıcı, meraklı, aktif ve neşeli başkasının haklarına ve inançlarına saygılı, güzel ahlaklı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmektir.

Uzman kadromuz ve modern kaliteli bir eğitim anlayışımız ile her türlü teknolojik ve fiziksel donanımına sahip güvenilir, özgür düşünceye sahip eğitimde öncü bir kurum olmayı hedefliyoruz.

Eğitim-öğretim etkinliklerinin her aşamasında, teknolojik alt yapısı ve donanımı ile bilim ve teknolojiden, sanat ve spora kadar uzanan geniş bir yelpaze, bilgi kaynaklarına hızla ulaşabilen, geleceği şekillendirebilecek donanım ve cesarete sahip gençleri yetiştiren, kalitesiyle örnek gösterilen saygın bir özel eğitim kurumu olmaktır.