Saç Satmak İsteyenler için Doğru Adres

Saç neden satılır?

Saç neden satılır? konusuna gelecek olursak insanlar genellikle saçlarını para kazanmak için satmaktadır. Para kazanmaya ek olarak saç satımı en çok bayanlar arasında tarz değişikliği olarak tercih edilmektedir.

Para karşılığında saç satmak sadece para kazanmak değildir. Şimdiye kadar saçlarını satmayı düşünmeyen kişiler saç fiyatlarını gördükten sonra ne kadar büyük bir hata yaptıklarını fark ederler. İnsanlar dünya genelinde görünüşlerine her geçen gün daha fazla önem vermeye başladığından beri saç satımı şu anda büyüyen bir alandır.

Hangi saç satılır?

Saçlarımı satmak istiyorum diyorsanız ilk olarak kontrol etmeniz gereken şey saçlarınınız sağlıklı ve bakımlı olup olmadığıdır. Örneğin yıpranmış, daha önce boyanmış ya da kötü bir şekilde bakılmış saçlar alıcılar tarafından çok tercih edilmemektedir. Saçlarınızın sağlık ve bakımlı olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek randevu ve fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Paradise Hakan Kuaför olarak satın almayı en çok tercih ettiğimiz saç türleri aşağıdaki gibidir:

  • Çok kısa aralıklarla kesilmemiş saçlar. (6-8 haftada bir)
  • Sağlıklı beslenen kişilerin saçları.
  • Sıcak hava ile kurutulmayan saçlar.
  • Saç maşası, saç spreyi ya da diğer saç ürünlerinin kullanılmadığı saçlar.
  • Özellikle havlu ile kurutulmuş saçlar.
  • Günde 2’den az taranmış saçlar.
  • Saç güçlendirici ve güzelleştirici yağlar ile beslenmiş sağlıklı saçlar.

Saç satma fiyatları nelerdir?

Her insanın saçı farklı olduğundan dolayı saç satımı fiyatları kişiye göre değişmektedir. Örneği doğal ve renkli saçlara sahip olan kişiler çok daha fazla para karşılığında saçlarını satabilir. Ancak siyah saç çok fazla bulunduğundan dolayı siyah saç satım ücretleri daha azdır. Sağlıklı ve bakımlı bir saçınız varsa 500 TL ve 1500 TL arasında para kazanabilirsiniz. Buna ek olarak 1 kg saç 2.000 TL’ye varan fiyatlardan satılabilir.

Give a Comment