İzmir Peyzaj

İzmir peyzaj firmamız periyodik peyzaj ve bahçe bakımı hizmetleri konusunda ilerlemeci faaliyetlerle memnuniyet odaklı çalışmaktadır.

Stabilize Bitki Çalışmaları

Farklı birçok alanda stabilize bitki çalışmaları sürdürülmektedir. Yaşam alanlarınızın ne tür bir görüntüyle var olmasını istiyorsanız doğal çevre düzenlemesini de dikkate alarak çalışma talebinde bulunabilirsiniz. Stabilize bitkiler kalıcı olarak var olan, çevreye dayanıklı olan bir bitki türüdür. İç mekanlar için ve isteğe göre farklı alanlarda da kullanılan bu bitki uygulamaları yosun tablo türlerinden de istenebilir.

Doğal Yaşam Alanları Oluşturmak

Yaşam alanlarınızın doğal alanla iç içe olması kolayca açık havaya ulaşabilir olmak avantaj olarak görülmektedir. Bu alanların oluşturulmasında gereken alt yapı sistemini, kendi tasarımlarınıza göre sürdürebilirsiniz. Kendi taleplerinizde önemli olan ne amaçla düzenleme istediğinizdir. Bazıları iş yerlerinin çevresine izmir peyzaj çalışması talep ederken bazıları ise bahçesine otomatik sulama sistemi, çim sistemi ağaçlandırma ve taşlarla dekoratif görüntü isteyebilir.

Give a Comment